DĚTSKÝ DEN V BŘÍSTVÍ

19.06.2012 18:43

Sbor dobrovolných hasičů v Bříství připravil na sobotu 9.6.2012 Dětský den pro děti z obce i blízkého okolí.Program tohoto sobotního odpoledne se odehrával za krásného slunečného počasí na místním fotbalovém hřišti.Pro dětské návštěvníky byly připraveny různé soutěže a úkoly.Za každou disciplínu je pak čekala sladká odměna a barevné razítko do soutěžní kartičky, která byla po provedení 8 disciplín zařazena do slosování o krásné dětské ceny od společnosti ASON interiér, s.r.o., Český Brod.Své úkoly si splnilo 73 dětí.Zatloukání hřebíků, jízda zahradním kolečkem, nebo střelba ze vzduchovky  byly pro ně určitě nevšedním zážitkem.

V programu Dětského dne se představil i Sbor dobrovolných hasičů z Čelákovic, který předvedl vyproštění zaklíněné osoby z havarovaného vozidla, poté následovala ukázka hašení hořícího automobilu.Mezi těmito ukázkami si děti zasoutěžily v pojídání vynikajících borůvkových koláčů, ve kterých vítěze čekalo peněžní překvapení.Téměř na konci veselého odpoledne předala pí.Kolingerová z firmy ASON -12 velkých cen losovaným výhercům.Aby ostatním dětem nebylo líto, že nic nedostaly, mohly si vytáhnout z kouzelné krabice ,,Štěstíčko“ , které jim udělalo zcela jistě také radost.A na závěr ,, Klouzání v mýdlové pěně“  bylo krásnou tečkou za sobotním odpolednem.Během tohoto sobotního programu bylo také připraveno občerstvení – uzené klobásky, párky,hot-dogy,pivo, limonáda a domácí koláče.Děti měly občerstvení zdarma.

Velké poděkování patří všem členům SDH Bříství a spoluobčanům, kteří se podíleli na přípravách, organizaci a vlastní realizaci Dětského dne.

Sbor dobrovolných hasičů také děkuje níže vyjmenovaným sponzorům,kteří se finančně,nebo materiálně podíleli na tomto Dětském dnu.Fotografie z této akce najdete na internetových stránkách www.rajce.net –hledat alba – jsdhbristvi.

SPONZOŘI:

ASON interiér s.r.o., Český Brod