Hasičsko záchranářské cvičení Přestavlky u Čerčan

05.10.2011 12:57

Ve dnech 1.-2.října 2011 jsme se zúčastnili nočního Hasičsko záchranářského cvičení v Přestavlkách u Čerčan.

Cvičení se konalo od 14 hodin a samotná soutěž začala ve 20 hod.

Naše jednotka startovala ve 22 hod. a do cíle dojela v 1 hod. v noci.Bylo připraveno celkem 6 disciplín rozmístěných v okolí obce.

Celkem si přijelo změřit síly 18 sborů ze širokého okolí.Návrat naší jednotky byl v neděli  v dopoledních hodinách.

Počet členů účastnících se cvičení 1+5

Technika AVIA DA 12 + technické prostředy

doprovod 3 členové,z toho jedna rozhodčí za náš SDH.

Soutěžní disciplýny: Vážná dopravní nehoda

Požár výškové budovy + evakuace osob

Požár sazí v komíně

Amputce končetiny osoby řezající dřevo

Tajná disciplína(vyhledání osoby z posádky odstaveného osobního automobilu s defektem pneumatiky)

Likvidace požáru os. automobilu pěnou havarovaného mimo pozemní komunikaci a přilehlého travního porostu

Všem zúčastněným patří velký dík.

Na našem úspěchu se dále podílel perfektní stav naší techniky,dobré vybavení jednotky a profesionalita členů se kterou ke cvičení přistupovali.

tabulka celkove vysledky poradi.xls (31,5 kB)