Mladí hasiči-září

10.10.2013 18:33

MLADÍ HASIČI  BŘÍSTVÍ

Již od začátku září 2013 se naši Mladí hasiči schází opět každou středu od 17,30 – 19,00hodin se svými vedoucími. Na schůzkách si procvičují disciplíny, které jsou v Závodě požárnické všestrannosti. Tato soutěž je zahrnuta do celoroční činosti pro mladé hasiče "PLAMEN".

A v sobotu 5.10.2013 se naše 2 pětičlenné hlídky zúčastnily okresního kola v tomto závodě, které se konalo v Nymburce na "Ostrově".

Družstvo č.21 ve složení:

Verča Hošková, Sára Slameňová, Natálka Novotná, Nikča Svatošová a Honzík Řehák se umístilo na 26.místě.

Družstvo č.25 ve složení:

Tomášek Lupoměský, Robert Gunther, Simča Svatošová, Barunka Svatošová a Lukášek Lupoměský obsadilo 28.místo.

Oběma družstvům patří velká pochvala, že závod v silné kategorii starších zdolala!

Závod si  s velkou radostí děti užívaly. Letošní rok jsou tedy děti zařazeny do okresních soutěží a toto byl jejich první velký závod. Budeme jim držet pěsti, aby každý jejich další závod byl o stupínek lepší a lepší. Jsou to prima děti!!!!!!!!!!!!