Výcvik na poligonu s DT a odzimování techniky

03.04.2012 20:05

V sobotu 24. března se naši členové spolu s členy SDH Velenka zúčastnily výcviku s dýchací technikou na poligonu firmy Synthos v Kralupech nad Vltavou.Po základním proškolení v ovládání a údržbě DT a seznámení se z historií podniku jsme se vydali na již zmiňovaný poligon. První částí výcviku byl zátěžový test pro všechny zůčastněné a poté následovalo prolézání samotného trenažéru.Nakonec po ukončení výcviku následovala prohlídka  garáží a technického vybavení hasičské stanice s odborným výkladem.Jako poslení věc před odjezdem domů nám místní hasiči umožnily pohled  z ptačí perspektivy na areál podniku a blízké okolí Kralup z automobilové plošiny Bronto a to z výšky 42 metrů.Fotografie z akce v nejbližší době doplníme na Facebook.

Dále v úterý 3. dubna proběhlo každoroční odzimování zásahové techniky.Mimo jiné musel být i opraven plot u požání nádrže z důvodu poškození vandaly během zimních měsíců.

Všem zůčastněným členům na obou akcích děkuji za účast.